(22) 35 000 35

Zadzwoń i zamów

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią polskiej firmy Express City Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pod adresem Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21, kod pocztowy 02-001, zarejestrowaną w KRS pod numerem 0000567849, NIP: 5223034211.

Zajmujemy się logistyką miejską, między innymi usługami taksówkowymi oraz wynajmem auta z kierowcą oraz kurierka miejską.

Motto naszej firmy to:

  • Jakość
  • Lojalność
  • Innowacyjność.

Zgodnie z tymi trzema zasadami, chcemy, by nasz klient, nie tylko odczuł satysfakcję w korzystaniu z naszych usług w konkurencyjnych cenach, ale także z ich wysokiej jakości. Niezmiernie ważne jest też dla naszej firmy, by nasi pracownicy czuli się w niej zgodnie ze starym przysłowiem Konfucjusza: "Znajdź pracę, którą lubisz, a do końca życia nie będziesz musiał pracować.".

Nasi kierowcy

Jesteśmy firmą, która stawia duży nacisk na pełną kultury i profesjonalną obsługę. Nasi kierowcy to wykwalifikowani, pełni pasji do tego co robią zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem.
Przy całkowicie profesjonalnym podejściu do klienta zachowujemy przyjazne usposobienie i wysoką kulturę osobistą.
Nasza kadra jest symbolem uczciwości, niezawodności i maksymalnego zadowolenia. Nasi kierowcy posiadają aktualne pozwolenia wymagane przez obowiązujące prawo.
JESTEŚMY ZAWODOWCAMI!

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności